info@carsrental.ee

Meie ettevõttest

* Tegeleme sõiduautode, kaubikute ja väikebusside lühi- ja pikaajalise renditeenuse pakkumisega alates 2005 aastast. ­Samuti pakume täisteenusliisingut ja autopargi halduse teenuseid äri-ja  eraklientidele.

* Pakume kiiret ja lihtsat võimalust rentida auto online portaalis.

* Meie jooksvalt uuenevas autopargis on üle 250 erineva sõiduki, kus on peamiselt esindatud Toyota, Volkswageni, Honda, Skoda ja Peugeot`i populaarsemad margid.

* Sõidukite valikult ja arvult oleme Eestis 5 suurema lühirendi firma seas.

* Autode valikul oleme lähtunud sellest, et valikus oleksid esindatud Eestis kõige müüdavamad automargid. Samuti oleme rõhku pannud sellele, et võimalikult paljudel autodel oleks automaatkast, et auto kasutamine oleks võimalikult lihtne ja mugav. Enamus meie rendipargis olevatest sõidukitest ei ole vanem kui 3 aastat ja kõik sõidukid on korrapäraselt hooldatud.

Autopargis on esindatud järgmised autoklassid:

* Väikeauto
* Keskklass
* Suur keskklass
* Esindusauto
* Tarbesõiduk
* Väikebuss
* Kaubik

Täpsemalt meie rendipargiga on võimalik tutvuda siin

* Lisaks on võimalik rendiautot tellida töövälisel ajal endale soovitud aadressile. Palume sellisel juhul meiega ühendust võtta ning tingimused eelnevalt kokku leppida.

* Rendiauto broneerimine on mugav, sest auto saab broneerida 2-3 minutiga ning selle eest on võimalik tasuda koheselt pangalingilt.

* Töötame selle nimel, et auto rentimine oleks lihtne ja kiire ning teil jääks selle võrra rohkem aega töö- või puhkusereisi nautimiseks.