info@carsrental.ee

Renditingimused

Broneeringu juhend

Auto broneerimiseks märkige meie kodulehel esilehel OTSI VABA AUTO soovitud rendi algus ja rendi lõpp kuupäevad ja kella ajad. Peale väljade täitmist klikake nupule OTSI

Peale seda kuvatakse Teile kõik soovitud perioodil vabad sõidukid eraldi autoklasside kaupa. Leides omale sobiva sõiduki, klikake nupule BRONEERI AUTO

Sõiduki broneerimisel tuleb läbida 5 astet:

* Valida sobiv rendiauto
* Väljastus/tagastus koht ja kellaaeg
* Lisavarustus
* Rentnik
* Broneeringu saatmine või online pangas tasumine

Peale nende astmete läbimist on võimalik saata broneering ilma tasumata meile üle kontrollimiseks või koheselt tasuda rendisumma läbi pangalingi.

Olles sõiduki broneerimisel läbinud 5 astet ja kinnitanud broneeringu on võimalik valida 4 tegevuse vahelt, klikates soovitud nupule.

SAADAN ANDMED KONSULTANDILE –  klikates sellele nupule, jõuab Teie kinnitatud sõiduki broneering meieni ja süsteemis jääb broneeringu staatus OOTELE. Meie rendikonsultant võtab Teiega ühendust ja täpsustab andmed. Peale seda saadame Teile ettemakse arve ja peale arve tasumist KINNITAME broneeringu. Seda nuppu soovitame kasutada siis kui ei soovi kohe teha panga-lingilt makset ja soovite broneeringu üle täpsustada.

SOOVIN ARVET MAILILE – klikates sellele nupule, jõuab Teie kinnitatud sõiduki broneering meieni ja süsteemis jääb broneeringu staatus OOTELE. Saadame Teile rendiarve PDF formaadis broneeringus märgitud mailile. Pärast arve tasumist kinnitame Teie broneeringu.

SOOVIN TASUDA 20% ETTEMAKSU –  klikates sellele nupule avaneb Teile panga link, kus saate valida oma kodupanga ja sisse logida. Meie süsteem arvutab välja 20% kogu sõiduki broneeringu summast ja saate selle mugavalt tasuda interneti panngas.

Pärast tasumist tuleb Teile teade, et 20% ettemaksu summast on tasutud ja sõiduki broneering on kinnitatud. Saadame Teie mailile PDF formaadis rendiarve. Ülejäänud 80% summast saate tasuda kohapeal (kaardiga või sularahas) või tasuda pangaülekandega enne rendi algust.

SOOVIN TASUDA KOGU SUMMA –  klikates sellele nupule avaneb Teile panga link, kus saate valida oma kodupanga ja sisse logida ja saate tasuda kogu rendisumma.

Pärast tasumist tuleb Teile teada, et sõiduki broneeringu summa on tasutud 100% ja sõiduki broneering on kinnitatud. Saadame Teile mailile ka PDF formaadis rendiarve.