info@carsrental.ee

Renditingimused

Kasulikud nõuanded

* Enne sõiduki broneerimist mõtle läbi, mis eesmärgil ning kui pikaks perioodiks on autorent vajalik, nii on kergem meie rendipargist leida omale sobiv sõiduk.

* Sisestades pealehelt vaba auto otsingul rendi alguse ja lõpu kuupäevad, kuvab süsteem Teile kõik antud perioodi vabad rendiautod klasside kaupa eraldi. Sinna oleme teinud ka mugava filtreerimise funktsiooni, kus saate sobiliku auto valikuid kitsendada.

* Oluline on ka mõelda, mitu inimest rendiperioodil autoga sõidab ja kui palju on kaasas pagasit. Plaanides teha näiteks 4 liikmelise perega pikemat väljasõitu, soovitame kindlasti valida suurema universaalklassi auto, kus reisimine on kõigile mugav ja nauditav.

* Sobiva sõiduki välja valimiseks küsi julgelt nõu meie müügikonsultandilt. Meie sooviks on, et Teie sõit oleks maksimaalselt mugav ja nauditav.

* Enne broneeringu tegemist tutvuge meie kehtiva hinnakirjaga, mida on võimalik vaadata meie pealehe menüüst hinnakiri.

* Lisaks autode rendihindadele vaata üle ka lisateenuste ja –varustuse maksumused, vältimaks arusaamatusi maksmisel küsi julgelt müügikonsultandilt nõu kehtiva hinnakirja ja lisateenuste kohta.

* Kui soovid rendisõidukiga ringi reisida, siis kindlasti uuri millised on rendiettevõtte poolt sõidukitele kehtestatud läbisõidu piirangud. Nii oskad rendiperioodi optimaalset pikkust paremini hinnata.

* Rendilepingut sõlmides tutvu sõiduki seisukorraga. Lepingu sõlmimisel on tarvilik märkida üles kõik olemasolevad kahjustused vältimaks hilisemaid arusaamatusi.

* Juhul, kui plaanite rendiautoga reisida välismaale on oluline juhtida tähelepanu järgmistele asjadele. Millistesse riikidesse plaanite sõita (Cars Rental sõidukitega saab sõita ainult Euroopa Liidu riikidesse, kuna ainult seal kehtivad sõiduki kindlustused).

* Kindlasti soovitame pikemalt reisil kasutada GPS- seadet, mis teeb reisi mugavaks, vältides ebamugavaid olukordi. Meie lisavarustuse rentimise kohta saate täpsemat infot siit

* Meie väljastame sõiduki puhtana, tehniliselt korras ja täis paagiga. Sõiduki tagastusel on sõiduki välipesu ja kuiv sisepuhastus hinnas sees. Kui auto salong vajab keemilist puhastust, lisandub rendihinnale juurde 100,00€

* Kindlasti täpsustage auto väljastamisel üle, mis kuupäeval ja kellaajal ning asukohas toimub sõiduki tagastus. Kui selgub, et Te ei jõua kokkulepitud ajaks sõidukit tagastada, siis andke sellest meie rendikonsultandile varakult teada. See on vajalik ka Sinu enda kulude juhtimiseks, sest rendileping sätestab tagastamise aja ning selle ületamisel võivad lisanduda lepingule lisatasud.