info@carsrental.ee

Renditingimused

Rentniku meelespea

RENDILEPING

*Kui rentnik on sõiduki rendilepingule alla kirjutanud, on sellest hetkest leping siduv. Pöörame tähelepanu, et rendileping on kahe leheline, kus teisel lehel on rendilepingu tingimused.

* Soovitame kindlasti enne rendiperioodi algust tutvuda meie lepingu tingimustega, siis kohale tulles ei teki üllatusi. Meie rendilepingu tingimustega on võimalik tutvuda siin

DOKUMENDID

* Auto rentimise alustamisel tuleb esitada kehtiv juhiluba (rendifirma kontrollib esitatud juhiloa kehtivust Maanteeameti avalikult kodulehelt), isikut tõendav dokument (st ID-kaart või pass) ning pangakaart (krediitkaart või sobiv deebetkaart).

* Kindlasti peavad kõik esitatud dokumendid kuupäevaliselt kehtima ja seoses sellega, soovitame Teil kontrollida dokumentide kehtivust enne rentimist.

* Auto rentimiseks peab juhi vanus olema MINIMAALSELT 21 aastat ning juhil peab olema vähemalt 2-aastane juhistaaž.

* Meil ei saa sõidukit rentida isikud kellel on algaja juhiload.

TAGATISRAHA

Auto rentimisel on lisaks rendisummale vajalik ka tagatisraha/deposiit. Tagatisraha broneeritakse deposiidina pangakaardilt (NB! Ei sobi Maestro kaardid). Peale auto tagastamist pretensioonide puudumisel vabastatakse pangakaardilt broneeritud summa 1 tööpäeva jooksul.

AUTO SEISUKORD

* Auto antakse rentnikule üle puhtana ja tehniliselt korras seisus. Auto seisukorra kohta märgitakse rendilepingu, et sõiduk koos rentnikuga üle vaadatud ja märgitakse kõik auto olemasolevad puudused ja vigastused.

* Rendi lõppedes märgitakse samale rendilepingule ka kõik uued puudused ja vigastused ning sõiduki tagastusel märgitakse lepingu rendiauto üle antud rendifirmale.

AUTO KASUTAMINE

* Rendiautos ei ole lubatud suitsetada, tarbida alkoholi või uimasteid.

RENDIPERIOOD

* Sõiduki rendiperioodi alguses lepitakse kokku auto tagastamise aeg ja koht (rendilepingu märgitakse kodulehel tehtud broneeringu andmed). Soovides rendiperioodi pikendada, muuta tagastamise kohta või autot varem tagastada, tuleb kindlasti ühendust võtta lepingus toodud kontaktidel.

KINDLUSTUSED

* Rendihinnad sisaldavad nii liiklus- kui ka kaskokindlustust, kuid kindlustused kehtivad vaid juhul, kui autot kasutatakse vastavalt lepingu tingimustele.

KASUTUSPIIRKOND

* Rendiautoga ei ole lubatud väljapoole Eesti piiri ilma rendileandja eelneva kirjaliku loata. Vastavad tingimused lepitakse kokku enne rendiperioodi algust ning rendilepingule tehakse ka vastav märge, millistesse Euroopa Liidu riikidesse on lubatud rendisõidukiga sõita.

TRAHVID

* Kõik trahvid, viivistasuotsused, hoiatustrahvid jms kolmandate isikute nõuded arvatakse maha rentniku deposiidist.

* Kui deposiit on trahvi ilmnemisel juba vabastatud, debiteeritakse kolmandate isikute nõuded rentniku krediitkaardilt või deebetkaardilt.

LEPINGUST KEELDUMINE

Cars Rental jätab endale õiguse keelduda auto rentimisest. Keeldumist ei põhjendata.