info@carsrental.ee

Teenused

Teenused

Carsrental pakub kõiki autorendi ja liisingu teenuseid eraklientidele kui ka firmadele. Vajadusel on võimalik rentida  ka  lisavarustust.

Autorent/lühirent – vajate lühemaks perioodiks sõiduautot, väikebussi või kaubikut? Carsrental autopargis on üle 130 sõiduki, kus leiate kindlasti endale sobiva sõiduki. Pakume tavapäraselt väike -ja keskklassi sõidukeid ning valikust ei puudu ka väikebussid ning kaubikud.

Esindusauto rent annab suurepärase võimaluse rentida meilt sõiduk, millega muuta oma tähtpäevad meeldivaks sündmuseks. Valikus on meil 5 esindusautot ja neid on võimalik täpsemalt vaadata siit.

Autorendi lisateenused on võimalik valida endale sobiv väljastus/tagastus aadress kuhu me sõiduki kohale toome (kui rendid autot 3 päeva, siis on Tallinna kesklinna auto väljastus/tagastus tasuta). Samuti on võimalik lisada rendilepingu tasuta 2 lisajuhti.

Lisavarustuse rentimine teeb reisimise, tööalase väljasõidu või puhkusel viibimise palju mugavamaks – meie ettevõttest on võimalik rentida GPS-navigeerimisseadmeid, väikebussile katuseraame koos boksiga ja lapsele turvavarustust. Lisavarustust on võimalik mugavalt rentida, broneerides kodulehelt omale rendiauto, saate valida ka sobiva lisaseadme, mida rendiperioodil kasutada.

Täisteenusliisingu teenust pakume nii erakliendile kui ka firmadele. Antud teenus on suurepärane lahendus siis, , kui soovid sõidukiga seotud tegevused anda meie hoolde. See on mugav võimalus koondada kõik auto kasutamisega seotud kulud ühte kuumaksesse. Täisteenusliisingu puhul on võimalik teha valik ainult endale vajalike teenuste hulgast. Teenus sobib just erineva suurusega ettevõtetele, kuid kõige paremini tulevad täisteenusliisingu eelised esile juhul, kui Teie ettevõtte autopargis on 4 või enam autot.

Pikk autorent /miniliisingu teenuse periood on üldjuhul 2-48 kuud. Erakliendile on antud teenus sobilik juhul, kui vajate sõidukit lühiajaliselt ja ei soovi hiljem tegeleda auto realiseerimisega, hoides nii kokku aega kui raha.
Teenus sobib heaks lahenduseks ka firmadele, kui võtate näiteks tööle uue töötaja katseajaga, kes vajab töökohustuste täitmiseks sõidukit, siis antud teenusega saate maandada oma riske ja vajadusel ilma lisakuludeta sõiduki meile tagastada.

Autopargi haldusteenus on mõeldud eelkõige ettevõtetele, kelle autopargi suurus algab viiest sõidukist. Carsrental  pakub autopargi haldamise teenust koos administreerimisega, mis võimaldab kliendil keskenduda oma põhitegevusele ning hoida autopargiga seotud kulud kontrolli all.